Jääurheilujaoston yhteystiedot

sami_karjalainen.jpg

Jääurheilujaoston puheenjohtaja

Sami Karjalainen

050 516 7528

sami.karjalainen@varma.fi

tamminen_tapio.jpg

Toiminnanjohtaja

Tapio Tamminen

044 788 8822

topi.tamminen@ilves.fi

jarvinen_kari.jpg

Valmennuspäällikkö, LKK – E1-juniorit

Kari Järvinen

044 045 1057

kilu.jarvinen@ilves.fi

j-p_aho.jpg

Taitovalmentaja, F2-E1-juniorit ja yhteistyöseurat

Jussi-Pekka Aho

044 733 9724

jp.aho@ilves.fi

Valmennuspäällikkö, D2-C2-juniorit

Hannu Toivo

044 755 2222

hannu.toivo@ilves.fi

Junioripäällikkö, harjoitusvuorojen ja otteluiden asettelu

Joel Helle

044 973 0751

joel.helle@ilves.fi

B1-valmennus

Sami Hirvonen

050 5554899

sami.hirvonen@ilves.com

Maalivahtikoordinaattori

Roope Antila

040 737 5876

roope.antila@ilves.com

Tyttökiekkovastaava

Anna Kilponen

040 7287995

anna.kilponen@ilves.fi

Linda Välimäki

0400 205 492

linda.valimaki@ilves.fi